شرکت تولیدی پارافین پارس ایپک (ایپکو)فعالیت خود را از سال ۱۴۰۰ آغاز نمود.
مجموع اعضای این شرکت ۱۵ سال سابقه همکاری با شرکت های بزرگ را داشته است و اکنون خود به عنوان تولید کننده وارد رقابت شده است .
شرکت تولیدی پارافین پارس ایپک علاوه بر تامین بازار داخلی سعی بر آن دارد محصولات خود را به کشورهای مختلف جهان صادر کند .
تجربه و تخصص و صداقت بنیانگذاران این مجموعه از جمله مدیران و کارکنان شایسته که توانستند با سعی و تلاش خود همواره درجهت افزایش کیفیت محصولات خود گامی موثر بردارند .
اهداف شرکت پارافین پارس ایپک این است که به عنوان برترین تولید کننده پارافین جامد سبک و سنگین در ایران باشد. به وسیله عرضه کردن انواع محصولات با کیفیت در بازار، تحویل به موقع ،قیمت گذاری رقابتی و حفاظت و حمایت از منافع مشتریان

چرا ما؟

یک همکاری عالی همیشه با ما شروع می شود. دلیل ریشه‌شناختی نام ما، تلاش ما برای متحد شدن با مشتریان به منظور حفظ منافع آنها و افزایش رضایت است. شرکت eppco گروهی است که در آن فروشنده و خریدار اعضای یک تیم هستند که هدف آن ایجاد وفاداری و اعتماد در سطح بالا است. ما معتقدیم تا زمانی که با هم کار کنیم و احساس یگانگی کنیم، می توانیم رشد کنیم و پایه ای قوی برای کسب و کار خود بسازیم.

هدف ما

هدف نهایی ما ایجاد تفاوت در محصولات و خدمات، حفظ رضایت و اعتماد مشتریان و پیشبرد محصولات و خدمات جدید است. مشتریان ما از قیمت های به موقع، تحویل سریع و توجه شخصی بهره مند می شوند. حرفه ای بودن، صداقت، تعهد و قابلیت اطمینان عناصر کلیدی کسب و کار و فرهنگ ما هستند